Osoite:

Jätehuoltoyhdistys ry
PL 943
00101 Helsinki
sähköposti: info(at)jatehuoltoyhdistys.fi
(mm. osoitteenmuutokset , jäsenasiat)

Laskutusosoite:

Jätehuoltoyhdistys ry
c/o Gerente Oy
Liisankatu 12 D 28
00170 Helsinki

Liity jäseneksi

Ylläolevasta linkistä aukeavalla lomakkeella voit  myös ilmoittaa muuttuneet yhteystietosi.

Yhteydenottolomake

Hallitus ja toimihenkilöt 2018

1

Tuuli Myllymaa

puheenjohtaja, stipendit tuuli.myllymaa@ymparisto.fi
2

Juha-Pekka Salmi

varapuheenjohtaja juha-pekka.salmi@kuitukierratys.fi
3 Juha Uuksulainen jäsen juha.uuksulainen@hsy.fi
4 Mikko Ahokas jäsen, Oulun yhteyshenkilö mikko.ahokas@macon.fi
5 Hanna-Liisa Järvinen jäsen hanna-liisa.jarvinen@renonorden.fi
6 Nina Kokko jäsen nina.kokko@phrakl.fi
7 Camilla Wiik varajäsen, ISWA-asiat camilla.wiik@paperinkerays.fi
8 Johanna Krabbe varajäsen johanna_krabbe@hotmail.com
9 Mika Horttanainen varajäsen mika.horttanainen@lut.fi
10 Johanna Alakerttula varajäsen, viestintä johanna.alakerttula@pirkanmaa.fi
11 Hanna Tukiainen sihteeri, Jätehuoltopäivien ohjelma sihteeri.jatehuoltoyhdistys@gmail.com
12 Katariina Krabbe tiedottaja tiedotus@jatehuoltoyhdistys.fi
13 Kari Wellman taloudenhoitaja info@jatehuoltoyhdistys.fi