Osoite:

Jätehuoltoyhdistys ry
PL 943
00101 Helsinki
sähköposti: info(at)jatehuoltoyhdistys.fi
(mm. osoitteenmuutokset , jäsenasiat)

Laskutusosoite:

Jätehuoltoyhdistys ry
c/o Gerente Oy
Liisankatu 12 D 28
00170 Helsinki

Liity jäseneksi

Ylläolevasta linkistä aukeavalla lomakkeella voit  myös ilmoittaa muuttuneet yhteystietosi.

Yhteydenottolomake

Nimi

Sähköposti

Aihe

Viesti

Hallitus ja toimihenkilöt 2017

1

Tuuli Myllymaa

puheenjohtaja tuuli.myllymaa@ymparisto.fi
2

Juha-Pekka Salmi

varapuheenjohtaja juha-pekka.salmi@kuitukierratys.fi
3 Juha Uuksulainen jäsen juha.uuksulainen@hsy.fi
4 Mikko Ahokas jäsen, Oulun yhteyshenkilö mikko.ahokas@macon.fi
5 Mika Horttanainen jäsen mika.horttanainen@lut.fi
6 Johanna Alakerttula jäsen johanna.alakerttula<wbr />@ely-keskus.fi
7 Risto Pohjanpalo varajäsen risto.pohjanpalo@kuusakoski.com
8 Camilla Wiik varajäsen camilla.wiik@ekokem.fi
9 Johanna Krabbe varajäsen johanna.krabbe@edupoli.fi
10 Hanna-Liisa Järvinen varajäsen hanna-liisa.jarvinen@hftnetwork.fi  
11 Hanna Tukiainen sihteeri sihteeri@jatehuoltoyhdistys.fi
12 Katariina Krabbe tiedottaja tiedotus@jatehuoltoyhdistys.fi
13 Kari Wellman taloudenhoitaja info@jatehuoltoyhdistys.fi