Osoite:

Jätehuoltoyhdistys ry
PL 943
00101 Helsinki
sähköposti: info(at)jatehuoltoyhdistys.fi
(mm. osoitteenmuutokset , jäsenasiat)

Laskutusosoite:

Jätehuoltoyhdistys ry
c/o Gerente Oy
Liisankatu 12 D 28
00170 Helsinki

Liity jäseneksi

Ylläolevasta linkistä aukeavalla lomakkeella voit  myös ilmoittaa muuttuneet yhteystietosi.

Yhteydenottolomake

Hallitus ja toimihenkilöt 2018

1

Risto  Saarinen

puheenjohtaja risto.saarinen@iki.fi
2

Johanna  Alakerttula

varapuheenjohtaja, viestintä johanna.alakerttula@ely-keskus.fi
3 Camilla Wiik jäsen camilla.wiik@paperinkerays.fi
4 Mika Horttanainen jäsen mika.horttanainen@lut.fi
5 Satu Estakari jäsen satu.estakari@mepak.fi
6 Eija Jokela jäsen eija.jokela@kuitukierratys.fi
7 Mikko Ahokas varajäsen, Oulun yhteyshenkilö mikko.ahokas@macon.fi
8 Marko Printz varajäsen marko.printz@rosknroll.fii
9 Nina Kokko varajäsen nina.kokko@phrakl.fi
10 Hanna-Liisa Järvinen varajäsen hanna-liisa.jarvinen@urbaser.fi
11 Hanna Tukiainen sihteeri, Jätehuoltopäivien ohjelma sihteeri.jatehuoltoyhdistys@gmail.com
12 Katariina Krabbe tiedottaja tiedotus@jatehuoltoyhdistys.fi
13 Kari Wellman taloudenhoitaja info@jatehuoltoyhdistys.fi